BİYOENERJİ – EFT – KOÇLUK – MEDİTASYON & BİLİNÇALTI – NLP KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

BİYOENERJİ – EFT – KOÇLUK – MEDİTASYON & BİLİNÇALTI – NLP KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 8 gün uygulamalı olarak eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimizle eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

UZMAN EĞİTMENLERİMİZİN VERDİĞİ TAMAMEN UYGULAMALI BİR EĞİTİMDİR.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

Regresyon Eğitimi

Regresyon zamanda yolculuk yapılan geçmiş yaşam terapisidir. En kolay ve en çabuk sonuçların alındığı etkili mükemmel çalışma metodudur. Bilincimiz yaşadığımız birçok olayı unutur, regresyon çalışması geçmişi tüm ayrıntılarıyla bilincimize taşır. Tüm kayıtlar bilinçaltımızda hatta tüm bedenimizde hücre bazında mevcuttur. Regresyon çalışması bu kayıtları tam olarak duygularla hissettirip, net olarak bilincimize taşır. Yüksek Bilinç farkındalığı ile çok daha önceki kayıtları tüm gerçekliği ile bize gösterir. Bazen siyah beyaz, bazen de gerçek renkleriyle.

Geçmişte yaşanılan travmaların etkileri, bu yaşantımızı etkiler. Bu travmadan kendimizi kurtarırsak, daha pozitif yaşam süreriz. Negatif duygular, yaşanılan travmalar, bedenimizi etkiler ve her hücrede kayıtları vardır. Bilincimizi bu kayıtlara yönlendirdiğimizde, tüm bu duygularla yüzleştiğimizde, travmalarımızdan kurtuluruz.

Koçluk Eğitimi

Koçluk eğitimi kişilerin öncelikle kendilerinin gerçek potansiyellerini keşfetmelerini sağlayan, düşünen ve yaratan bireyler olmalarına yarayan önemli bir süreçtir. Bu süreçte iyi bir eğitimden geçen Koç adayı kendisine koçluk yapmayı öğrenirken çevresine de nasıl koçluk yapacağını teorik ve pratik olarak çok iyi kavrar, pekiştirir. Koçluk eğitimi alan birey Koç gibi yaşamayı benimsediği taktirde hayatının tüm alanlarında artık başarılı bir çizgi yakalayacaktır. Süreç boyunca Koç adayı gerek eğitmenlerle gerek Mentor Koçlar ile kendisini sürekli geliştirmelidir.

Neden Bu Eğitim?

 • Özel hayatınızda gerçek bir değişim istiyorsanız ya da yaptığınız işten memnun değilseniz;
 •  Kendinizi geliştirmek ve dilediğiniz değişimi yakalamak
 •  Yeni bir meslek edinmek ve kendi Planınızı uygulamak
 • Kariyer değişikliği için gerçek bir adım atmak
 • Profesyonel bir Yaşam Koçu olarak başka hayatlarını da değiştirmek
 • Bulunduğunuz organizasyonun içinde başkalarına Koçluk yapmak

Meditasyon ve Bilinçaltı Eğitimi

Alışkanlıklar ve davranış kalıpları bilinçaltımızda yer alan otomatik pilot sistemleridir. Düşünmeden yaptığınız her şey otomatik pilotun eseridir. Bilinçli zihnimiz, zihnimizin ortalama %10unu oluşturur, %90lık bilgi bilinçaltında depolanır. Bu yüzden bizi idare eden bilinçaltımızdır.
Bilinçaltı bilincin bir diğer  cephesi, bilinç eşiğinin altında, bu nedenle de bilinçten önce  varolan bilgilerle (enformasyon)  ilgilidir.  Bu bilginin simgesel değeri,  bizim “duyumsayabileceğimiz” bir düzlemin altında gerçekleşir … Burada, gözlerimizle görebileceğimiz ultraviyole elektromanyetik ışınların ötesinde yer alan ışınlar, kulaklarımızın işitebileceği düzeyin ötesinde yer alan sesler/titreşimlere benzeyen  bilinçaltı unsurlar yer almaktadır.

 • Meditasyon nedir?

Stresle baş etmek için kullanılan yöntemlerden biri de meditasyon. Meditasyon deyince maalesef çoğu kişi önyargılı yaklaşabiliyor.

Nedir peki meditasyon? Nasıl çalışır? İşe yarar mı gerçekten?

Aslında meditasyon zihnin sakinleştirilmesidir,  hatta Osho “meditasyon durmaktır” der. Gün içerisinde zihnimizden yaklaşık 60.000 düşünce geçiyor. Su faturası, ev kredisi, akşama ne yemek yapsam, proje yetişecek mi, niye bugün aramadı, kilo mu aldım, tatile çıkabilecek miyim, ya bu işi başaramasam vs., vs, vs, vs… Tüm bunlardan yorulan zihnimizi biraz sakinleştirmek, dinlendirmek, kendimizi daha iyi hissetmek için meditasyon bize yardımcı oluyor.

NLP Eğitimi

NLP (Neuro Linguistic Programming), düşünme, dil ve davranış süreçlerini inceleyerek, kişilerin belirledikleri hedeflere ulaşmak için bu süreçleri en etkin nasıl kullanabileceğini öğreten bir çalışma alanıdır. NLP hızlı ve etkili bir şekilde davranış değişikliği yaratmaya yönelik çok güçlü teknikler ve bunların nasıl kullanıldıklarını açıklayan bir uygulama felsefesinden oluşmaktadır.

NLP Temel Eğitiminin Amacı; Kurum çalışanlarının potansiyellerini keşfetmelerini ve kullanabilmelerini, kurum içi süreçlerde öncelikli hedeflerini belirleyebilmelerini, hedeflerine ulaşma kararlılığını sürdürebilmelerini, farkındalıklarını artırabilmelerini, davranış esnekliği kazanmalarını, etkili iletişim kurabilmelerini, çatışmaları ve sorunları yönetebilmelerini sağlamak için gerekli olan temel bilgi ve becerileri NLP teklikleri ile uygulamalı olarak aktarmaktır.

ALACAĞINIZ EĞİTİMLER VE TARİHLERİ

– Koçluk Eğitimi – 9-10 Nisan (11:00 – 19:00)

– EFT Eğitimi – 11 Nisan (11:00 – 19:00)

– NLP Eğitimi – 16-17 Nisan (11:00 – 19:00)

– Biyoenerji Eğitimi (1. ve 2. Seviye) – 18-19 Nisan (10:00 – 19:00)

– Meditasyon ve Bilinçaltı Eğitimi – 24 Nisan (11:00 – 19:00)

EĞİTİM YERİ

Altunizade Mh. Okul Sk. Altunizade Sitesi A Blok 1. Kat D.5 Üsküdar/İSTANBUL


NOT: Tüm Dünya’nın etkisi altında olduğu Coranavirüs ( Covid-19 ) sebebiyle  eğitim tarihlerinde öncelikle sizlere ve ailelerinize zarar gelmemesi için canlı yayın olarak uzaktan eğitim verilebilir. Önceliğimiz sizin ve ailenizin sağlığınızdır.  Coranavirüs ülkemizi terkettiğide güvenli eğitim ortamını oluştuğunda şehrinize gelerek uygulamalı ( bire bir ) eğitim verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • Özlem Kurşun cevap

  Eğitimi veren kişi kim ?

  15 Şubat 2020 , 20:04
  • Akademi cevap

   • Biyoenerji Eğitimi ( Muharrem Demirkan )
   • EFT Eğitimi ( Gökhan Aslan )
   • Profesyonel Koçluk Eğitimi ( Nilgün Uçar )
   • Access Bars Eğitimi ( Nilgün Uçar )
   • NLP Eğitimi ( Yıldız Günen )

   22 Şubat 2020 , 12:47
 • Zeynep Taşkın cevap

  Eğitim ücretlerini Access Bars harici ogrenebilirmiyim

  26 Şubat 2020 , 15:32
 • Zeynep cevap

  Çok güzel eğitimler

  6 Mart 2020 , 16:05
  • Akademi cevap

   Teşekkürler efendim.

   11 Mart 2020 , 12:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?
Powered by