BİYOENERJİ VE HOLİSTİK ŞİFA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

BİYOENERJİ VE HOLİSTİK ŞİFA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 2 gün online sorularınızı yöneltebileceğiniz interaktif eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

Eğitim Tarihleri

17 – 18  Haziran 2020

1. Ders : 10:30 – 11:30

2. Ders : 11:45 – 12:30

3. Ders : 15:00 – 16:00

4. Ders : 16:15 – 17:00

 

UZMAN EĞİTMENLERİMİZİN VERDİĞİ CANLI BİR EĞİTİM PROGRAMIDIR.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

youtube.com/EğitimKonfederasyonu

“Canlı eğitimin yayınlanacağı link, formu dolduran kişilere eğitim tarihinden 1 gün öncesinde whatsapp ya da sms yolu ile bildirilecektir.”Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

 

Holistik Şifa Teknikleri Eğitimi

Holistik sağlık, doğal terapileri kapsamaktadır ve alternatif tıp olmaktan çok, tamamlayıcı tıptır. Yoga, meditasyon, reiki, bitkisel tedavi, zihin terapileri, masaj teknikleri, ayurveda, akupunktur, hemeopati gibi bir çok doğal tedavi yöntemini kapsamaktadır. Tıbbi tedaviye destek olmak, ana yaklaşımlardan biridir.

Holistik sağlık, tüm yaşamı kapsar. Kişinin yaşamının her alanında iyileşme gerçekleştirmek ana hedeftir. Bedensel sağlık kadar, kişinin zihinsel sağlığı, duygusal sağlığı ve ruhsal durumu da önemlidir. Hayatın içinde genel iyileştirme, holistik sağlığın en temel yaklaşımıdır. Bugün dünyada holistik yaklaşımlar hızla gelişmekte ve kendisini tıp dünyasına kabul ettirmek için çalışmaktadır. Batı’da birçok hastanede holistik terapiler yapılmakta ve tamamlayıcı tıp olarak, hastalar tarafından da rağbet görmektedir. Holistik yaklaşım ise sadece tıp konusunda değil, hayatın her alanında etkisini hissettirmeye başlamıştır.

 


ALACAĞINIZ EĞİTİMLER 

  • Biyoenerji Eğitimi
  • Holistik Şifa Teknikleri Eğitimi

NOT: Tüm Dünya’nın etkisi altında olduğu Coranavirüs ( Covid-19 ) sebebiyle  eğitim tarihlerinde öncelikle sizlere ve ailelerinize zarar gelmemesi için canlı yayın olarak uzaktan eğitim verilebilir. Önceliğimiz sizin ve ailenizin sağlığınızdır.  Coranavirüs ülkemizi terkettiğide güvenli eğitim ortamını oluştuğunda şehrinize gelerek uygulamalı ( bire bir ) eğitim verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?