BİYOENERJİ VE HOLİSTİK ŞİFA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Satış

BİYOENERJİ VE HOLİSTİK ŞİFA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

150.00250.00

Temizle
  • Açıklama
  • Ek bilgi
  • İnceleme (0)

Açıklama

Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

 

Holistik Şifa Teknikleri Eğitimi

Holistik sağlık, doğal terapileri kapsamaktadır ve alternatif tıp olmaktan çok, tamamlayıcı tıptır. Yoga, meditasyon, reiki, bitkisel tedavi, zihin terapileri, masaj teknikleri, ayurveda, akupunktur, hemeopati gibi bir çok doğal tedavi yöntemini kapsamaktadır. Tıbbi tedaviye destek olmak, ana yaklaşımlardan biridir.

Holistik sağlık, tüm yaşamı kapsar. Kişinin yaşamının her alanında iyileşme gerçekleştirmek ana hedeftir. Bedensel sağlık kadar, kişinin zihinsel sağlığı, duygusal sağlığı ve ruhsal durumu da önemlidir. Hayatın içinde genel iyileştirme, holistik sağlığın en temel yaklaşımıdır. Bugün dünyada holistik yaklaşımlar hızla gelişmekte ve kendisini tıp dünyasına kabul ettirmek için çalışmaktadır. Batı’da birçok hastanede holistik terapiler yapılmakta ve tamamlayıcı tıp olarak, hastalar tarafından da rağbet görmektedir. Holistik yaklaşım ise sadece tıp konusunda değil, hayatın her alanında etkisini hissettirmeye başlamıştır.

Ek bilgi

ALMAK İSTEDİĞİNİZ EĞİTİM

1 EĞİTİM, PAKET EĞİTİM

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“BİYOENERJİ VE HOLİSTİK ŞİFA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?