İSTANBUL ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİM PAKET PROGRAMI

İSTANBUL ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİM PAKET PROGRAMI

800.00

Eğitim Tarihlerimiz :
İlk Kur: 11/ 12 OCAK
İkinci Kur: 18/19 OCAK
Eğitim Yeri: Bağcılar Safir Koleji

Uzmanlık sertifikaları, uygulamalı eğitimler, uzaktan eğitim portalına erişim izni ve sertifika kimlik kartı dahil toplam bedel 800 TL’dir.
Kredi kartına taksit ve eğitim günü elden ödeme imkanı vardır. Belgeleriniz eğitimlerden hemen sonra teslim edilecektir. Öğrenciler ve grup katılımları için indirim uygulanmaktadır.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Türkiye Disleksi Eğitim ve Araştırma Vakfı ve Eğitim Konfederasyonu sponsorluğunda, uzman eğitmen psikolog ve psikolojik danışmanlarımız tarafından verilen uygulamalı eğitimlerdir.

ALACAĞINIZ EĞİTİM VE BELGELER
•Montessori Eğitmenliği Sertifikası
•Disleksi Eğitmenliği Sertifikası
•Oyun Terapisi Eğitmenliği Sertifikası
•Eğitim Koçluğu Sertifikası
•Çocuk Resimleri Analizi Sertifikası (Uzaktan Eğitim)
•Masal Terapisi Eğitmenliği Sertifikası (Uzaktan Eğitim)
•Sınav Stresi ve Zaman Yönetimi Sertifikası (Uzaktan Eğitim)

DİSLEKSİ : “Özel öğrenme güçlüğü” olarak adlandırılan disleksi, okul öncesi dönemde belirtiler vermesine rağmen en çok ilkokul döneminde belirgin hale gelmektedir. Bu eğitimi aldığınızda disleksik çocukları fark etme, disleksinin nedenleri ve disleksik bireylere nasıl yaklaşılması gerektiği gibi pek çok beceri ve yetkinliğe sahip olacaksınız.

OYUN TERAPİSİ: Çocukları doğal oyun ortamlarında gözlemleyerek yaşadıkları psikolojik sorunları daha erken tespit edip buna yönelik çözümler üretme yetkinliğine sahip olacaksınız.

MONTESSORİ: Aslında bu içerikte alacağınız tüm eğitim ve bilgiler formasyon sürecinizde gördüğünüz eğitimler olacak fakat Montessori Uygulayıcısı olmak sizin özlük dosyanızı ciddi anlamda geliştirecek.

EĞİTİM KOÇLUĞU: Profesyonel Eğitim koçluğu ile birlikte pek çok özel okul ve kolejlerde PDR öğretmenlerinin yanında danışmanlık hizmeti verebileceğiniz gibi belgenizle birlikte kendi danışmanlık ve eğitim ofisinizi açmak için ruhsat dahi alabileceksiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“İSTANBUL ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİM PAKET PROGRAMI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?
Powered by