fbpx

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

-14%

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

1,450.00 1,250.00

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçu kimdir? Sağlıklı Yaşam ve Beslenme koçu olmak hangi sorumlulukları beraberinde getirir? Bir Sağlık ve beslenme koçu olarak hangi konulara hakim olmalısınız? Bir bireye koçluk hizmeti sunarken nelere dikkat etmelisiniz? Sizi “Sağlıklı Yaşam ve Beslenme koçu” yapacak unsurlar nelerdir?

Sağlık ve Beslenme Koçluğu; yaşamın her alanında çalışmalarını sürdüren kişilere, istedikleri sağlık hedeflerine ulaşma yolunda yardımcı olan bir süreçtir.
Bireyler, sağlıklı yaşam ve beslenme koçluğu hizmeti alıp kendilerini sağlık hedeflerinde ileriye taşıyacak unsurların farkına vararak kendi gelişimleri ve performanslarının hızla artmasına katkıda bulunurlar.

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu hizmeti verirken bireylerin içinde bulundukları durumu iyi anlamalısınız. Bu eğitimde, sağlık, koçluk ve beslenme alanında gerekli olan bilgilere geniş bir pencereden bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Kimler Katılmalıdır?

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğunu meslek edinmek isteyenler
Mevcut mesleklerinin yanında koçluğu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
Yaşamın her alanında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyen profesyoneller,
Özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
Hayatını daha verimli ve keyifle yaşamak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Eğitimi ile Koçluk Eğitimini tamamlayarak Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile birSağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğunun ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun