UYGULAMALI KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

UYGULAMALI KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

1,000.00

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 5 gün uygulamalı olarak eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimizle eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

EFT Eğitimi

EFT (Emotional Freedom Techniques) tüm Dünya’da yüz binlerce kişinin başarı ile uyguladığı bir ENERJİ PSİKOLOJİSİ TEKNİĞİ’ dir. Kısaca iğnesiz akupunktur ve duygusal bir egzersiz olarak tanımlayabiliriz. Enerji bedenimizdeki akımlar EFT ile yeniden düzenlenebilir ve bizleri fiziksel rahatsızlıklara kadar götüren enerji akımının blokajları ortadan kalkabilir. Sizi rahatsız eden ve sisteminizi yavaşlatan duygulardan arındıkça daha sağlıklı ve mutlu olursunuz, üretkenliğiniz artar. Sanıldığının aksine sadece psikolojik rahatsızlıklarda değil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda bu teknikten yararlanmak mümkün.

Olduğunuz kişiyi değiştirmenize ve isteklerinizi yaratmanıza katkısı direk değil sadece dolaylı şekildedir. Direnç olmadığı noktada, isteklerimizi zaten yarattığımızı biliyoruz. EFT Teknikleri de, uyumsuz düşünce kalıpları sebebiyle oluşan direnci serbest bırakmaya yarar. Yöntemin adı zaten içeriğini çok güzel anlatıyor (Duygusal Özgürleşme Tekniği), negatif duygudan özgürleşiyorsunuz. Yoksa EFT vuruşları yaptıktan sonra, direk inanç kalıplarınız değişmiş olmuyor. Bunları yapacak olan sizlersiniz. EFT  Tekniği sertifika programı da, etkili ve güçlü bir destektir.

Koçluk Eğitimi

Koçluk eğitimi kişilerin öncelikle kendilerinin gerçek potansiyellerini keşfetmelerini sağlayan, düşünen ve yaratan bireyler olmalarına yarayan önemli bir süreçtir. Bu süreçte iyi bir eğitimden geçen Koç adayı kendisine koçluk yapmayı öğrenirken çevresine de nasıl koçluk yapacağını teorik ve pratik olarak çok iyi kavrar, pekiştirir. Koçluk eğitimi alan birey Koç gibi yaşamayı benimsediği taktirde hayatının tüm alanlarında artık başarılı bir çizgi yakalayacaktır. Süreç boyunca Koç adayı gerek eğitmenlerle gerek Mentor Koçlar ile kendisini sürekli geliştirmelidir.

Neden Bu Eğitim?

  • Özel hayatınızda gerçek bir değişim istiyorsanız ya da yaptığınız işten memnun değilseniz;
  •  Kendinizi geliştirmek ve dilediğiniz değişimi yakalamak
  •  Yeni bir meslek edinmek ve kendi Planınızı uygulamak
  • Kariyer değişikliği için gerçek bir adım atmak
  • Profesyonel bir Yaşam Koçu olarak başka hayatlarını da değiştirmek
  • Bulunduğunuz organizasyonun içinde başkalarına Koçluk yapmak

Access Bars Eğitimi

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır.

NLP Eğitimi

NLP(Neuro Linguistic Programming), düşünme, dil ve davranış süreçlerini inceleyerek, kişilerin belirledikleri hedeflere ulaşmak için bu süreçleri en etkin nasıl kullanabileceğini öğreten bir çalışma alanıdır. NLP hızlı ve etkili bir şekilde davranış değişikliği yaratmaya yönelik çok güçlü teknikler ve bunların nasıl kullanıldıklarını açıklayan bir uygulama felsefesinden oluşmaktadır.

NLP Temel Eğitiminin Amacı; Kurum çalışanlarının potansiyellerini keşfetmelerini ve kullanabilmelerini, kurum içi süreçlerde öncelikli hedeflerini belirleyebilmelerini, hedeflerine ulaşma kararlılığını sürdürebilmelerini, farkındalıklarını artırabilmelerini, davranış esnekliği kazanmalarını, etkili iletişim kurabilmelerini, çatışmaları ve sorunları yönetebilmelerini sağlamak için gerekli olan temel bilgi ve becerileri NLP teklikleri ile uygulamalı olarak aktarmaktır.

ALACAĞINIZ EĞİTİMLER VE TARİHLERİ

– Biyoenerji Eğitimi – 29 ŞUBAT (10:00 – 19:00)

– EFT Eğitimi – 1 MART (11:00 – 19:00)

– Koçluk Eğitimi – 7 MART (11:00 – 19:00)

– Access Bars Eğitimi – 8 MART (11:00 – 19:00)

– NLP Eğitimi – 12-13 MART (11:00 – 19:00)

EĞİTİM YERİ

Altunizade Mh. Okul Sk. Altunizade Sitesi A Blok 1. Kat D.5 Üsküdar/İSTANBUL

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“UYGULAMALI KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?