KİŞİSEL GELİŞİM CANLI YAYIN EĞİTİMLERİ

KİŞİSEL GELİŞİM CANLI YAYIN EĞİTİMLERİ

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 4 gün online sorularınızı yöneltebileceğiniz interaktif eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimizle eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

Eğitim Tarihleri ve Saatleri:

27-28-29-30 Nisan 2020

1. Ders : 10:30 – 11:30

2. Ders : 11:45 – 12:30

3. Ders : 15:00 – 16:00

4. Ders : 16:15 – 17:00

 

UZMAN EĞİTMENLERİMİZİN VERDİĞİ TAMAMEN CANLI BİR EĞİTİMDİR.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

youtube.com/EğitimKonfederasyonu

“Canlı eğitimin yayınlanacağı link, formu dolduran kişilere eğitim tarihinden 1 gün öncesinde whatsapp ya da sms yolu ile bildirilecektir.”EFT Eğitimi

EFT, modern psikolojik yöntemler ve aküpresür noktalarının birleştirilmesinden oluşturulmuş bir stres giderme yöntemidir. Bu özelliği ile tekniğin kökleri 5000 yıllık bir enerji bilimi geçmişine dayanmaktadır.

EFT yöntemine göre; tüm olumsuz duyguların nedeni bedenin enerji sisteminde oluşan bir rahatsızlıktır. Yaşamımızda bir şey olmuştur ve enerji sistemimizin dengesi bozulmuştur. Enerji sistemimizdeki rahatsızlığı/dengesizliği çözüp enerjinin yeniden dengeli bir şekilde akmasını sağlarsak olumsuz duyguları da çözmüş oluruz.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre EFT tekniğinin başarı oranı % 85 – 97%’ dir.

Rekreasyon Eğitimi

Rekreasyon zamanda yolculuk yapılan geçmiş yaşam terapisidir. En kolay ve en çabuk sonuçların alındığı etkili mükemmel çalışma metodudur. Bilincimiz yaşadığımız birçok olayı unutur, regresyon çalışması geçmişi tüm ayrıntılarıyla bilincimize taşır. Tüm kayıtlar bilinçaltımızda hatta tüm bedenimizde hücre bazında mevcuttur. Rekreasyon çalışması bu kayıtları tam olarak duygularla hissettirip, net olarak bilincimize taşır. Yüksek Bilinç farkındalığı ile çok daha önceki kayıtları tüm gerçekliği ile bize gösterir. Bazen siyah beyaz, bazen de gerçek renkleriyle.

Geçmişte yaşanılan travmaların etkileri, bu yaşantımızı etkiler. Bu travmadan kendimizi kurtarırsak, daha pozitif yaşam süreriz. Negatif duygular, yaşanılan travmalar, bedenimizi etkiler ve her hücrede kayıtları vardır. Bilincimizi bu kayıtlara yönlendirdiğimizde, tüm bu duygularla yüzleştiğimizde, travmalarımızdan kurtuluruz.

Rüya Tabirleri Yorumlama Eğitimi

Rüyaların dilini çözmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgiler, hem bilimsel hem kişiseldir. Rüyaları yorumlamak bu yüzden temel pozitif bilimlerin ve rüyayı görenin tüm kişisel bilgilerinin bilinmesini gerektirir. Gelecekle ilgili potansiyellerimiz konusunda bize etkin ve karar verici olma yetkisi taşıyan rüyalar, ayrıntılı çalışmalar ile incelenmeli ve önemsenerek yorumlanmalıdır. Rüyaları analiz etmek, kişinin psikolojik ve fiziksel sağlığı üzerinde olumlu etki yaratır. Kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.


ALACAĞINIZ EĞİTİMLER VE TARİHLERİ

– EFT Eğitimi – 27 Nisan

– Regresyon Eğitimi – 28 Nisan

– Rüya Tabirleri Yorumlama Eğitimi – 29 Nisan

– Biyoenerji Eğitimi – 30 Nisan


NOT: Tüm Dünya’nın etkisi altında olduğu Coranavirüs ( Covid-19 ) sebebiyle  eğitim tarihlerinde öncelikle sizlere ve ailelerinize zarar gelmemesi için canlı yayın olarak uzaktan eğitim verilebilir. Önceliğimiz sizin ve ailenizin sağlığınızdır.  Coranavirüs ülkemizi terkettiğide güvenli eğitim ortamını oluştuğunda şehrinize gelerek uygulamalı ( bire bir ) eğitim verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • Busra cevap

  Evet isterim

  16 Nisan 2020 , 17:15
 • Serpil cevap

  Evet. Almak istiyorum

  20 Nisan 2020 , 10:31
 • Ayten Yüksel cevap

  Almak isterim

  23 Nisan 2020 , 08:26
 • Zerrin Pirinccioglu cevap

  Butun egitimleri almak istiyorum

  23 Nisan 2020 , 12:59
 • Dilek cevap

  Formu doldurduk,lütfen dönüş yaparmisiniz

  25 Nisan 2020 , 19:37
 • Hakkı Alkan cevap

  Formu doldurdum ve yayınlara katılmak istiyorum

  27 Nisan 2020 , 14:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?