KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR…

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR…

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 3 gün online sorularınızı yöneltebileceğiniz interaktif eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

Eğitim Tarihleri

6 – 7 Temmuz 2020

1. Ders : 10:30 – 11:30

2. Ders : 11:45 – 12:30

3. Ders : 15:00 – 16:00

4. Ders : 16:15 – 17:00

 

UZMAN EĞİTMENLERİMİZİN VERDİĞİ CANLI BİR EĞİTİM PROGRAMIDIR.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

youtube.com/EğitimKonfederasyonu

“Canlı eğitimin yayınlanacağı link, formu dolduran kişilere eğitim tarihinden 1 gün öncesinde whatsapp ya da sms yolu ile bildirilecektir.”Temel Koçluk Eğitimi

Bu program, her kademedeki yöneticiye, doyumlu bir yaşam hedefleyen genç ve yetişkine gereken temel koçluk bilgi ve becerisini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Katılımcıların kendilerinde var olan potansiyeli fark etmeleri / daha fazla kullanmaları, özlenen davranış değişikliği ve performansa ulaşarak eğitimden kalıcı bir fayda sağlamaları da amaçlanmaktadır.

Koçluk; Bir koç ile birey ya da takım arasında, kişisel / kurumsal / işlevsel olarak belirlenen hedefler temel alınarak sıra dışı sonuçlara ulaşılmasını amaçlayan profesyonel bir ortaklıktır. Bireylerin şimdi nerede oldukları ve gelecekte nerede olmak istedikleri üzerine yoğunlaşılır. Eğitime katılanlar, koçlukta elde edilen sonuçların; kendi çabaları, koçluk becerileri, koçluk zihni ve metotları ile desteklenen birey ya da takımlara ait eğilimler, seçimler ve hareketlerin sonucunda elde edildiğini yaşayarak öğrenir. Bu eğitime katılımla elde edilecek kazanımlar, programı tercih edenlerin niteliğine bağlı olarak çeşitlenecektir.

Kurumsal Kazanımlar; ‘Temel Koçluk Becerileri kazandırılan çalışanlar, kuruluş içindeki profesyonel iletişimin kalitesini yükseltirler,  Birim / takım yöneticileri, belirli bir amaçla bir araya gelmiş bu grupların performansı izlemek, arttırmak, üyeleri sonuçlardan sorumlu kılmak üzere sağlıklı bir etkileşim içine girerek daha başarılı ve doyumlu bir çalışma ortamına kavuşulmasına ön ayak olabilirler,  Kurum genelinde koçluk yapacak dâhili koçlar olarak kendilerini geliştirmeyi sürdürebilirler.

Bireysel kazanımlar; Bireylerin kendilerine ilişkin farkındalıkları gelişir,  Daha doyumlu bir yaşam için tutum ve davranış değişiklikleri gerçekleştirirler,  Yöneticileri, çalışma arkadaşları, eşleri ve çocuklarıyla iletişimlerinin kalitesi yükselir,  Yaşamlarının sorumluluğunu alıp harekete geçerek bekleyen hedeflerine kararlılıkla yönelirler.

Programdan elde edecekleri bilgi ve yöntemleri içselleştirerek kişisel gelişim süreçlerine dahil edenlerin kendilerinde görünürleştirecekleri olumlu nitelikler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

Özsaygılı, Otantik, Özgüvenli, Yaratıcı, İkna Yeteneği Gelişmiş, Adanmış, Kararlı, Etik, Adil, Onurlu, Alçakgönüllü, İlham Verici, Asil, Açık, İyimser, Tutkulu, Saygılı, Riskleri Yönetebilen, Güçlü İletişimci, Destekleyici, Vizyoner, Lider.

Kimler için:
Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler, iletişim becerilerini geliştirmek isteyenler, farklı bir alanda uzmanlaşmak isteyenler, iş ve sosyal hayatında hedefleri olan kişiler.

 

Bilinçaltı Sembol Dili Eğitimi

Binlerce insana şifa kaynağı olan bilinçaltı dili mucizeleri öğretisi, isteyen herkesin öğrenebildiği ve uygulayabildiği bir yöntemdir. Bu yöntemi öğrenerek hem kendi bünyeleri üzerinde mucizeler yaratmak hem de başkaları üzerinde bu etkiye sahip olmak isteyen kişileri bir eğitim alması ve bu eğitimi tamamlaması gerekir. Oldukça önemli ve faydalı olan bu eğitim ile kendi bedeninizde ortaya çıkan rahatsızlıkları tedavi edebilir hem de daha önce de belirttiğimiz gibi başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Birçok sorunun çözümü bulunmakta ve birçok konu üzerinde etkili bir terapi gerçekleştirilmektedir. Genel olarak eğitim ve terapi ile çözüm bulabileceğiniz sorunlar şu şekildedir;

 • Her türlü duygusal sorun ve sizi yoran negatif düşüncenin yok edilmesi
 • Bağımlılıklar
 • Her türlü sosyal ve kişisel ilişkilerde yaşanılan sorunlar
 • Ruh eşinizi bulmaya yönelik yapılan çalışmalar
 • Fobiler ve korkuların giderilmesi ve yenilmesi için çalışmalar
 • Konsantre olma ve odaklanma sorunlarına ilişkin problemler
 • Hastalıklar ve tikler
 • Maddi problemler ve bunlara ilişkin çözümler

 

Aile Dizimi Nedir?
Aile Dizimi, bir sistem olarak ele alınan ailede normalde saklı işleyen dinamikleri görünür hale getirmede kullanılan bir tekniktir. Aile dizimi uygulamaları kişilere, ailelerinden sadece genetik kodları almadıklarını bunların yanı sıra ruhsal mirası nasıl devraldıklarını da gösterir. Böylece kişiler, bu güne kadar yaşadıkları ve anlamlandıramadıkları bazı korku, kaygı ve tekrarlanan başarısızlıklarını hatta geçmeyen ruhsal sıkıntılarının kaynağını fark etme olanağı bulurlar. Yıllardır geçmeyen depresyonunuzun nedeni hiç tanımadığınız bir aile üyesinden devraldığınız psikolojik miras olabilir. Bu teknikte, kaynağı bulunan sorunlar daha kolay çözümlenebilir hale gelebilir.

Eğitimin Amacı

 • Eğitimin temel amacı, katılımcıların aile dizimi modelini bireysel ve aile danışmanlığında pratik olarak kullanabilmelerini sağlamaktır.
 • Eğitim sonunda uzmanlar aile dizimi tekniğini nasıl uygulayacaklarını ve hangi materyallerle aile dizimini gerçekleştirebileceklerini öğrenecekler.
 • Ayrıca her bir katılımcının yaşantısal olarak kendi aile dizimlerini yapmalarını sağlayarak kişisel aile süreçlerinden geçmeleri ve bu şekilde farkındalık kazanmaları da amaçlanmaktadır.

ALACAĞINIZ EĞİTİMLER 

 • Temel Koçluk Eğitimi
 • Bilinçaltı Sembol Dili Eğitimi
 • Aile Dizimi Eğitimi

NOT: Tüm Dünya’nın etkisi altında olduğu Coranavirüs ( Covid-19 ) sebebiyle  eğitim tarihlerinde öncelikle sizlere ve ailelerinize zarar gelmemesi için canlı yayın olarak uzaktan eğitim verilebilir. Önceliğimiz sizin ve ailenizin sağlığınızdır.  Coranavirüs ülkemizi terkettiğide güvenli eğitim ortamını oluştuğunda şehrinize gelerek uygulamalı ( bire bir ) eğitim verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (18)

 • Azim kutsal cevap

  Katılmak isterim

  2 Haziran 2020 , 18:58
  • Akademi cevap

   Form doldurmanız yeterlidir.

   3 Haziran 2020 , 11:57
  • Petek cevap

   Form yok katılmak istiyorum

   6 Haziran 2020 , 02:21
 • Emre Akcan cevap

  Katılmak isterim

  3 Haziran 2020 , 12:48
  • Akademi cevap

   Sayfamızda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.

   3 Haziran 2020 , 23:09
  • Nurhan türkan cevap

   Katilmak isterim bilgi güçtür

   4 Haziran 2020 , 13:07
   • Akademi cevap

    Sayfamızda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.

    4 Haziran 2020 , 22:06
 • Birsen cevap

  Anda canlı izleyemeyenler 8cin kayıt olması söz konusu mu.? Çalışma saatlerine denk geliyor.

  3 Haziran 2020 , 12:59
  • Akademi cevap

   Eğitimler kayıt altındadır. Daha sonra izleyebilirsiniz.

   3 Haziran 2020 , 23:09
  • Hamiyet Karaman cevap

   Evet destek almak istiyorum buna ihtiyacım var

   5 Haziran 2020 , 21:35
 • Zehra cevap

  Formu doldurup kayıt yaptırdığımız da derse katıldığımızda para da verecekmiyiz yoksa bu eğitim ücretsiz mi

  4 Haziran 2020 , 14:06
  • Akademi cevap

   Eğitim programımız ÜCRETSİZ efendim.

   4 Haziran 2020 , 22:06
 • Filiz cevap

  Kişisel gelişimime katkı sağlamak için çok güzel bir imkan şimdiden kendi adıma çok teşekkür ederim.

  4 Haziran 2020 , 23:50
  • Akademi cevap

   Biz teşekkür ederiz efendim.

   5 Haziran 2020 , 13:02
  • Ozden cevap

   Nasil.kayit olabiliriz

   29 Haziran 2020 , 23:59
   • Akademi cevap

    Eğitime katılım için Formu Doldurmanız yeterlidir.

    30 Haziran 2020 , 11:19
 • Bağdagül Kadriye Atan cevap

  Katılmak isterim Yakın zamanda olucakmı ücretlimi eger ücretliyse fiyat bilgisi ödeme şartları ve kartlı ödeme ve taksitlendirme oluyomu.Egitim ne kadar sürüyor

  20 Temmuz 2020 , 09:19
  • Akademi cevap

   Merhaba Efendim, eğitimler için 0850 532 65 48 numarasını arayıp müşteri danışmanlarımıdan bilgi alabilirsiniz.

   20 Temmuz 2020 , 12:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?