Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Alacağınız Eğitimi Programı kapsamında 4 gün uygulamalı olarak eğitim alacaksınız. Alanında uzman eğitmenlerimizle eğitimin inceliklerini öğrenerek kendi hayatınızda da kullanabilecek yeterliliğe geleceksiniz. Alacağınız eğitim tekniklerini günlük hayatınızda uyguladığınızda kişisel ve ailesel yaşantınıza ve çevrenize hatta iş hayatınıza olumlu bir hava katacaktır.

UZMAN EĞİTMENLERİMİZİN VERDİĞİ TAMAMEN UYGULAMALI BİR EĞİTİMDİR.

Meditasyon ve Bilinçaltı Eğitimi

Şimdiye kadar katıldığınız tüm meditasyonları unutun; çünkü önceki öğrenilen yanlış bilgi ve tecrübeler sonraki doğruları etkiler. Uyurken bile rüyalar aracılığıyla çalışan zihne nefes aldırma, karanlığını çalıp aydınlığı sunmaktır amaç. Sonuç ne olur derseniz, denemelisiniz derim…

Meditasyon hepimizin bildiği ama tam olarak deneyimleyemediği bir tecrübe. Birçok kişi katıldığı etkinliklerde meditasyon yaptığından veya meditasyon yapmaya çalıştığından bahseder. Meditasyon yapmaya çalışmak ile meditasyon yapmak ya da meditatif konumda yaşamak farklı şeylerdir.

Bilinçaltı; geleceğiniz, alışkanlık haline getirdiğiniz düşüncelerinizin sonucudur. Düşüncelerinizi değiştirerek geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Sembollerle Bilinçaltı Dili ve Mucize Eğitimiyle geleceğinizi şekillendirmeyi öğrenin.

Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan biyoenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Biyoenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

Access Bars Eğitimi

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır.

Astroloji Eğitimi

Kendinizin, sevdiklerinizin ve çevrenizdekilerin doğum haritaları hakkında bilgi sahibi olmak daha uyumlu, mutlu ve başarılı ilişkiler kurmanızı sağlayacak. Çiftler için daha tatmin edici ve uzun süreli ilişkiler yaşamalarını, birbirlerini daha iyi anlamalarını ve geleceği daha iyi planlamalarını sağlayacak.

Kariyer değişikliği, evlilik, yeni bir ilişkiye başlama gibi konularda karar almadan önce yaşayacağınız süreçler hakkında öngörümde bulunabileceksiniz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.


Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

ALACAĞINIZ EĞİTİMLER

– Meditasyon ve Bilinçaltı Eğitimi

– Biyoenerji Eğitimi

– Access Bars Eğitimi

– Astroloji Eğitimi

EĞİTMENLER

– Yıldız GÜNEL (Meditasyon ve Bilinçaltı Eğitimi)

– Muharrem DEMİRKAN (Biyoenerji Eğitimi)

– Nilgün UÇAR (Access Bars Eğitimi)

– Fulya UÇAR (Astroloji Eğitimi)

EĞİTİM TARİHLERİ

– 1 Şubat (09:30 – 17:30)
– 2 Şubat (11:00 – 19:00)
– 8 Şubat (11:00 – 19:00)
– 9 Şubat (11:00 – 19:00)

EĞİTİM YERİ

Altunizade Mh. Okul Sk. Altunizade Sitesi A Blok 1. Kat D.5 Üsküdar/İSTANBUL

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?
Powered by