ÜCRETSİZ PROFESYONEL KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ PROJESİ

ÜCRETSİZ PROFESYONEL KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ PROJESİ

Eğitim Konfederasyonu, Resmi Devlet Üniversitesi ve MEB Özel Ö.K Ortaklaşa Tamamen ÜCRETSİZ olarak hazırlamış oldukları bu Eğitim Projesine 18 Yaşını Doldurmuş her birey koşulsuz , Şartsız ÜCRETSİZ olarak Katılabilir.

Eğitim Konfederasyonu’nun sosyal sorumluluk amacı ile Hazırlamış olduğu bu Proje ile Halkımızın Proje Kapsamında yer alan eğitimlerden TAMAMEN BEDELSİZ olarak faydalanması amaçlanmıştır.

ÜCRETSİZ PROJE EĞİTİMLERİNE KATILIM İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

PROJEDE YER ALAN EĞİTİMLER: 1- KOÇLUK UZMANLIK EĞİTİMİ 2- TEMEL PSİKOLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ  3-EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ  4- AİLE DANIŞMANLIĞI 5-NLP 

KİŞİSEL GELİŞİMDE DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN PROF.DR ALİ İLSEVEN DEN UYGULAMALI EĞİTİM ALMA ŞANSI ! Ve Konusunda en iyi hocalardan eğitim alacaksınız.

Whatsapp Bilgi ve Destek Hattı:

0553 849 81 69 – 0555 893 48 13

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

27-28 Temmuz 2019 

Bu Eğitimler Eğitim Konfederasyonu’nun Üsküdar/ Fıstıkağacı Salonunda Her hafta uygulamalı olarak verilecektir !

Yanınızda Lütfen Arkadaşlarınızı da getiriniz !

Eğitim Konfederasyonu bu güne değin sosyal sorumluluk adına yüzbinlerce ülke insanımıza ÜCRETSİZ Eğitim ve ÜCRETSİZ katılım belgeleri vererek alanında kırılması zor bir rekora imza atmıştır.

BU PROJE İLE KAZANIMLARINIZ NELER OLACAK:

1-) Eğitimcinin Eğitimi ile etkili konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

2-) Bir Kişisel Gelişim Uzmanı veya Koç olabilmek için en başta Temel Psikolojiyi bilmeniz gereklidir. Bu eğitimle temel psikoloji konusunda bilgiye sahip olacak ve bu mesleği bilinçli bir şekilde yapabileceksiniz.

3-)  Koçluk Eğitimi ve Aile Danışmanlığı belgenizi edindiğinizde gerek özel kurumlar ve gerekse ilgili Resmi kurumlarda Danışmanlık ve Eğitimcilik yapabileceksiniz.

4-) Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Koçluk bir meslektir ve siz bu eğitimi aldığınızda mevcut işinize ek gelir, alternatif ya da yeni bir meslek edinebileceksiniz.

5-) NLP’nin sihirli dünyasını tanıdığınızda başta kendi sorunlarınız ile başa çıkmayı öğrenebileceğiniz gibi, artık hayatınıza daha pozitif bir pencereden bakabileceksiniz.

Kendi Koçluk Ofisinizi Kurmanız Artık Mümkün! Tecrübelerinizi Gelire Dönüştürebileceksiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Whatsapp'dan Görüş
Yardımcı Olmamı İster misin?