Sertifika Sorugula

Uzaktan Eğitim

S.S.S

25 YILLIK SÜREÇTE KURUMUMUZ

Mekan ve zaman farketmeden oturduğunuz yerden kendinizi geliştirebilir, iş alım süreçlerinde aranan kişi siz olabilirsiniz.

~ 0
Öğrenci
0
Eğitim
0
Uzman Eğitmen

Eğitimin, Öğrenmenin, Yeni Yolu

Akademi Lider, bireylerde başlattılan değişim hareketlerini ülkemiz çapında üretim ve hizmet sektörüne dahil edebilmek, eğitim sistemlerimizi tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektöre entegre edebilmeyi amaçlamaktadır.

BAŞVURU​

Katılımcılar tarafından ihtiyaç duyulan sertifikalı eğitim programları belirlenir ve ilgili eğitim sayfasına girilerek sertifikalı eğitim programı başvurusu ve/veya  ödeme yapılır.

EĞİTİME KATILIM

Başvurunun onaylanması sonrası; örgün eğitim, uzaktan eğitim, canlı yayın eğitim veya interaktif eğitim olarak eğitime başlanır.

SERTİFİKA TESLİMİ

Başvurunun onaylanması sonrası; örgün eğitim, uzaktan eğitim, canlı yayın eğitim veya interaktif eğitim olarak eğitime başlanır.

Eğitim Hizmetleri alanında Resmi Eğitim Kuruluşları & Uzman Eğitmen kadrosu ile eğitimde ve kalitede lider olabilmek, kurumların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için eğitim sistemi başta olmak üzere sektörler üzerinde eğitimle gerçekleştirilecek sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, bu çalışmalarda hedeflerimizi takip ederek kaliteye uymak, süreç politikalarını iyi izleyerek ülkemizde ve dünya’da kalite belirleyici olmak.

Eğitim sınavınız tamamen online olarak yapılıyor.

Başarısız olduğunuz sınavda tekrar sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden ıslak imzalı ve soğuk mühürlü bir şekilde teslim edilmektedir.
 
Yurt dışına karşı ödemeli bir şekilde sertifikalarınızı yollamaktayız.
Eğitimlere uzaktan eğitim altyapımız sayesinde internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Çok sayıda öğrencimiz eğitmelerine yurt dışından devam etmektedir.