Eğitim sınavınız tamamen online olarak yapılıyor.

Eğitimin %70’ini bittikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.

Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.

Sertifikanız eğitimi istediğiniz kuruma göre elinize ulaşma süresi farklılar gösterir. Üniversite onaylı eğitimleriniz sınava girdikten sonra elinize ulaşması 10 gün içerisinde adresinize ulaşır.

Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.

Başarısız olduğunuz sınavda tekrar sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hayır, her bir sınavda online eğitim altyapımız sayesinde ilgili eğitiminizin soru havuzu vardır. Bu havuzdan sistem otomatik sınav oluşturmaktadır. Her seferinde farklı sorularla karışılabilirsiniz.

Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.

Sertifika gönderi kargo alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden ıslak imzalı ve soğuk mühürlü bir şekilde teslim edilmektedir.

Yurt dışına karşı ödemeli bir şekilde sertifikalarınızı yollamaktayız.

Eğitimlere uzaktan eğitim altyapımız sayesinde internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Çok sayıda öğrencimiz eğitmelerine yurt dışından devam etmektedir.

Katıldığınız tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilirdir. Akademilider.com sayfasından sertifika numaranız ile aldığınız eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilir.